Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata esbaktir. Bir sene sürmesi planlanan devinim akılalmaz alakalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en oylumlu gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalbedenü bir peklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Nazırı, şebabet Spor Nazırı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü bâtınin tarihlerinde ilk posta tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda beraberinde devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında biryoğun farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile lisan eğitimi almıştır. Burayı da oylumlu bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biryoğun proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biryoğun başarılı çkırmızıışmaya imza atmıştır.
Gine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en oylumlu kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun saksıkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bâtınin benlik kaynağı olmuşlardır.
Başkaca Kerem Hasanoğlu; biryoğun vakıf ve uluslararası kuruluşa, çkırmızıışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir