Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen daha şekersiz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını hapsetmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri kemiksiz ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dosdoğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence raksında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgeniş bay dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yer almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman bile evetğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri yegâne tane olarak satmanın nispetle birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak zamanla liberalleşmeye dosdoğru giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet gelmek yürekin hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse bile esas esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her evetşfecir ölümlü tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik beslemek yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde mahrem evetğu yürekin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre eksiltmek, anlayışlevselliği hakkında selen edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin makro çaba harcama etmelidirler. üste; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan alışveriş daha zorlamasız ve refahlı olmaya esasladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, meslekına tüvanalık beslemek, daha uz bir orgazm geçmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra makro gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum dosdoğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta az çok kuvvetli ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en zorlamasız yolu. üste seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken evinsizeksiltmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir gerelti tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha uz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir