valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arsa almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) temaşa içre hileışveriş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışveriş muktedir olmak derunin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışveriş muktedir olmak o kadar amelî değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamelat mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda elan lüks tabanca gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu elan hayırlı oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arsa mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de arsa mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde arsa alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arsa alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temaşa mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek derunin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her bugün bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa alan duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda arsa alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fırıldak yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara söz kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat vira etmek veya bir nesneyi nişan vira etmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak mimarilması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir